Вчора, 30 грудня, завершили встановлення головної ялинки міста Одеси. Цього року вона змінила місце розташування.
Цього року в Одесі не стали ставити головну міську новорічну ялинку на Думській площі, як це було раніше. Це пов’язано з війною, обмеженим доступом до Приморського бульвару і недоцільністю проведення якихось масових заходів.
Однак ялинку встановили на Дерибасівській біля міського саду. Це, візуально, та сама штучна ялинка, яка встановлювалася багато років поспіль на Думській площі – але зараз з меншою кількістю декору та підсвітки.
У деякі моменти ялинка є єдиним джерелом світла на Дерибасівській під час відключень світла.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: