Про це повідомляє пресслужба мерії.

Ініціатива належить департаменту освіти та науки Одеської міської ради та проводиться з 2015 року.

Учні, вихованці та їх батьки мали можливість зробити свій внесок у перемогу, допомогти Збройним Силам України.

Парламент старшокласників міста Одеси також приєднався до акції. Учні відвідали військовослужбовців, які перебувають на лікуванні, передали їм солодощі, одяг, а також листи, обереги, виготовлені власноруч учнями та вихованцями закладів освіти міста.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: