В Одесі на проспекті Шевченка автомобіль Toyota збив пішохода. Повідомляє прес-служба Патрульної поліції Одеської області. Жінка отримала травми. Її госпіталізували. Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: