Вихованець обласної дитячо-юнацької спортивної школи Іван Ткаленко виграв чемпіонат України у стрільбі з пневматичної гвинтівки, повідомили 4 лютого в обласному відділенні Національного олімпійського комітету.

17-річний спортсмен зумів перемогти двох заслужених майстрів спорту України: Сергія Куліша із Черкас та Олега Царькова з Вінниці.

Змагання тривають у Львові.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: