За минулу добу на Одещині сталося 15 пожеж сухої рослинності на загальній площі майже 13 гектарів.
Як повідомили в пресслужбі ДСНС, рятувальники ліквідовували загоряння у Березівському, Подільському, Роздільнянському та Одеському районах.
Не допущено поширення вогню на значні території. Найчастіші причини таких пожеж – нехтування елементарними правилами безпеки під час спалювання сміття, сухої рослинності, викинуті недопалки та навмисний підпал. Завдається величезна шкода ґрунтам, рослинному, тваринному світу, довкіллю та населенню.
«Цим вчинкам немає виправдання, у воєнний час це прирівнюються до диверсії! Не нехтуйте правилами безпеки, давайте будемо берегти природу разом», – призвали у ДСНС.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: