З російського полону 16 квітня звільнили двох військових з одеської 35 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського. Про це повідомили на сторінці бригади.

Загалом, за даними координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, додому повернулись 130 українських воїнів.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: