У неділю, 21 травня, в селі Комишівка Саф’янівської громади п’яний водій мотоцикла “ЇЖ” наїхав на двох неповнолітніх дівчат, які йшли по узбіччю, а потім втік з місця пригоди.

Дорожньо-транспортна пригода сталася у темну пору доби близько 22:30 по вулиці Миру.

Дві подруги 16 та 17 років гуляли увечері у центрі села. Йшли по узбіччю, аж раптом на них ззаду на великій швидкості наїхав мотоцикл.

Нетверезий кермувальник, злякавшись наслідків, втік з місця пригоди, покинувши свій транспортний засіб. Але його оперативно розшукали – ним виявився місцевий житель.

Постраждалих дівчат-пішоходів забрали до лікарні. У однієї з них медики діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, множинні садна та забої, у другої – забій грудної клітини, тупа травма живота та забій лівого ліктьового суглоба.

У відношенні винуватця ДТП складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

 

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: