На один з одеських пляжів винесло гранатомет ПГ-7С.
Боєприпас знешкодили піротехніки ДСНС. Вони зазначили, що при неправильному поводженні або зіткненні з іншими предметами він міг здетонувати.
“Узбережжя Чорного моря та саме море лишаються небезпечними для відвідування та купання”, — нагадали у повідомленні Одеської ОВА.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: