В Одесі під час купання у Чорному морі загинув 19-річний хлопець.

Про це повідомили в пресслужбі ДСНС Одеської області.

Хлопець зник 5 вересня під час купання на одному з пляжів Одеси. Того ж дня про це повідомили до служби порятунку.

Вранці 6 вересня водолази ДСНС почали пошуки. Тіло зниклого хлопця дістали з води та передали правоохоронцям.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: