Сьогодні, 12 жовтня, Сафʼянівська територіальна громада попрощалась з мешканцем села Багате, військовослужбовцем, розвідником-оператором розвідувального відділення розвідувальної роти солдатом Миколою Чиліком.
Микола Чилік був не просто військовим — він був справжнім патріотом, людиною великої сили духу та відваги. Його сміливість і рішучість завжди були прикладом для побратимів, а його вчинки — джерелом гордості для рідних і друзів.
7 жовтня стало останньою сторінкою в житті Захисника. Виборюючи мирне життя для рідної країни, Герой загинув в районі населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області.
Додому Микола Петрович повернувся «на щиті»… Зустрічали Героя в рідному селі навколішки з прапорами та квітами у руках. Живий коридор односельців розтягнувся обабіч дороги від в’їзду в село й до рідної домівки загиблого.
Віддати останню шану Герою прийшли рідні, друзі, побратими, односельці та керівництво Сафʼянівської громади.
Дощ не припинявся, краплі змішувалися зі сльозами присутніх, нагадуючи, що навіть небо плаче за Героєм.
Поховали захисника на місцевому кладовищі з військовими почестями.























































Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: