В Одесі відбувся форум «Стійкі сім’ї, стійке майбутнє», який об’єднав представників влади, соціальної сфери, громадських організацій і міжнародних партнерів. Головну увагу приділили системі догляду та підтримки дітей на національному й регіональному рівнях.

Як повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер, цього року на Одещині вже усиновили 65 дітей, ще стільки ж перебувають під патронатом. Загалом в області понад 4 тисячі дітей виховуються в різних родинних формах.

Під час заходу обговорили результати проєктів «Родина для кожної дитини» та «Стійкі сім’ї — стійке майбутнє», а також підтримку дітей, які були евакуйовані з прифронтових територій. Особливу увагу звернули на розвиток патронатних сімей, кількість яких зросла майже втричі — до 31, що є рекордним показником для регіону.

«Прагнемо, щоб якомога більше дітей зростали в любові та турботі родини, а не в інституціях. Завдяки спільним зусиллям ми поступово наближаємося до цієї мети», — наголосив Олег Кіпер.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: