Під час чергового обміну полоненими додому повернулися п’ятеро українських воїнів з Одеської області, які майже чотири роки перебували в російському полоні. Двоє з них були незаконно засуджені псевдосудами країни-агресора до довічного ув’язнення. Усі захисники вистояли та повернулися на рідну землю.
З російського полону повернулися п’ятеро захисників з Одещини

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: