Під час чергового обміну полоненими додому повернулися п’ятеро українських воїнів з Одеської області, які майже чотири роки перебували в російському полоні. Двоє з них були незаконно засуджені псевдосудами країни-агресора до довічного ув’язнення. Усі захисники вистояли та повернулися на рідну землю.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: