У Білгороді-Дністровському завершено досудове розслідування щодо двох жителів Мологівської громади, яких обвинувачують у низці грабежів на вулицях райцентру. За даними слідства, зловмисники пограбували п’ятьох перехожих. Наразі обвинувальний акт скеровано до суду. Фігурантам загрожує до 10 років позбавлення волі.
У Білгороді-Дністровському судитимуть двох молодиків, яких обвинувачують у серії грабежів

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: