Ворог продовжує завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі Одещини. Внаслідок останньої атаки пошкоджено об’єкт енергетики на півдні регіону. Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: