Одещина втратила мужнього захисника та відданого правоохоронця — Сергія Маглу, який загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.
Сергій Магла служив у стрілецькому батальйоні поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області. 11 серпня 2025 року він отримав смертельне поранення внаслідок артилерійського обстрілу. Йому було лише 35 років.
Сергій народився 9 січня 1990 року в Литві, однак виріс в Україні — у селищі Тарутине (нині Бессарабське) Болградського району Одеської області. З 2010 року він присвятив себе службі в органах внутрішніх справ, працював інспектором сектору реагування патрульної поліції та дільничним офіцером. Його знали як відповідального, принципового та небайдужого до людей правоохоронця.
У червні 2024 року Сергій свідомо став до лав стрілецького батальйону поліції особливого призначення, обравши шлях служіння на передовій. Він швидко адаптувався до бойових умов, здобув повагу побратимів і гідно виконував складні завдання із захисту України.
Колеги та друзі згадують Сергія як надійного товариша, людину честі, яка завжди була готова підтримати й підставити плече. Він поєднував у собі професіоналізм, відповідальність і людяність.
Без батька залишилися троє малолітніх синів. Наймолодшого Сергій встиг потримати на руках лише кілька разів. Для своїх дітей він був прикладом мужності, турботи та любові.
Сергій Магла назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег і всіх, хто його знав.
Вічна пам’ять і шана.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: