В Ізмаїльському районі офіційно стартувала жнивна кампанія 2026 року. Першими до збирання врожаю приступили господарства, які вирощують озимий ячмінь та горох.

Станом на сьогодні аграрії району вже обмолотили близько 1,6 тисячі гектарів посівів, зібравши понад 7 тисяч тонн сільськогосподарської продукції. Середня врожайність становить 44 центнери з гектара.

Фахівці відзначають, що перші результати збиральної кампанії є обнадійливими та свідчать про хорошу врожайність ранніх культур. Це дає підстави позитивно оцінювати перспективи проведення жнив у поточному році.

Наразі сільгоспвиробники продовжують польові роботи, використовуючи сприятливі погодні умови для своєчасного збирання врожаю. Попереду — найактивніший етап жнивної кампанії, під час якого аграрії району працюватимуть над збиранням основних зернових культур.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: