В Одесі правоохоронці викрили 18-річного хлопця, який зберігав велику партію особливо небезпечних психотропних речовин із метою подальшого збуту. Вартість вилученого «товару» на чорному ринку оцінюють у кілька мільйонів гривень.
За даними поліції, юнак приїхав до Одеси із Сумської області. Протиправну діяльність хлопця викрили співробітники управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Одеській області спільно зі слідчими відділу поліції №5 Одеського районного управління поліції №1.
Затримали молодика вдень на території одного з житлових комплексів у Приморському районі Одеси. Він забрав посилку, в якій знаходилися заборонені речовини.
Під час огляду коробки правоохоронці виявили шість пакетів із особливо небезпечними психотропами PVP та 4-СМС (клефедроном). Загальна вага речовин становила майже 4 кілограми.
Як встановило слідство, хлопець знайшов «роботу» через месенджер. Він погодився на пропозицію заробітку, пов’язану зі збутом наркотичних засобів. Заборонені речовини планував продавати, відправляючи їх покупцям поштовими відправленнями.
Під час невідкладного обшуку в орендованій ним квартирі поліцейські виявили ще два пакети з PVP та МДМА, пакувальні матеріали, вакууматор і мобільний телефон. У телефоні правоохоронці знайшли інформацію, яка підтверджувала причетність юнака до незаконної діяльності.
Походження та вагу вилучених речовин підтвердили експертні дослідження.
На підставі зібраних доказів хлопцю повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України — незаконне придбання та зберігання особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великому розмірі з метою збуту.
Справу розглянув Приморський районний суд міста Одеси. Суд визнав обвинуваченого винним та призначив йому 9 років позбавлення волі.
Крім того, за рішенням суду майно засудженого підлягає конфіскації.
Державне обвинувачення у справі підтримувала Приморська окружна прокуратура міста Одеси.



Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: