Сьогодні, 24 серпня, у Рені стався обвал складського приміщення із зерном. Під завалами опинилися дві людини. Одна з них загинула, ще одну постраждалу вдалося врятувати.

Повідомлення про надзвичайну подію надійшло до рятувальників о 11:33. За вказаною адресою оперативно направили підрозділи ДСНС. Рятувальники прибули на місце о 11:44, тобто через 8 хвилин після виїзду.

По прибуттю було встановлено, що відбулося руйнування будівельних конструкцій складського приміщення із зерном на площі близько 150 квадратних метрів. Під завалами перебували двоє людей.

Рятувальникам вдалося визволити з-під завалів одну постраждалу — 48-річну жительку Рені. Її передали медикам швидкої допомоги.

Друга людина — загинула.

До проведення аварійно-рятувальних робіт від ДСНС залучили 5 одиниць техніки та 15 рятувальників. На місці також працювали слідчий поліції та бригада швидкої медичної допомоги.

Причини обвалу та всі обставини трагедії встановлюють правоохоронці.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: