У ніч на 23 вересня Одещина зазнала ракетного удару. Армія рф знов застосовувала “Онікси”.

Про це в ефірі єдиного марафону повідомила начальниця пресцентру сил оборони Півдня Наталія Гуменюк.

“Дві ракети влучили в рекреаційну зону Одещини, але це відкрита територія. Критичних руйнувань і травмованих немає”, — зазначила вона.

Сигнал про повітряну тривогу пролунав о 0:41. О 0:43 Повітряні сили України попереджали про групу ракет, що рухаються у напрямку Одещини. Голова Одеської ОВА Олег Кіпер просив жителів Білгород-Дністровського району пройти до укриття та залишатись там до відбою.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: