У Чехії тепер необхідно реєструвати транспортні засоби з українськими номерами.

Набув чинності відповідний закон.

Запрацює спеціальний реєстр українського автотранспорту. До кінця грудня біженці повинні зареєструвати у ньому свої автомобілі.

З 1 січня 2024 року проїзд чеськими дорогами на незареєстрованих авто з українськими номерами вважатиметься порушенням. Передбачений штраф до 30 тис. крон (понад €1200) Поліцейські зможуть виписати його просто на місці без адміністративного розгляду.

Зареєструвати авто можна у будь-якому муніципалітеті з розширеною юрисдикцією. Плату не будуть стягувати. При реєстрації авто власник має вказати адресу свого проживання в Чехії.

“Новий захід запроваджується в основному для забезпечення виконання покарань за порушення правил дорожнього руху, зокрема, для ефективного стягнення штрафів за перевищення швидкості або неправильне паркування”, – йдеться в повідомленні.

Реєструвати авто мають не лише власники, а й на люди, що користуються транспортом на законних підставах.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: