У Чехії тепер необхідно реєструвати транспортні засоби з українськими номерами.
Набув чинності відповідний закон.
Запрацює спеціальний реєстр українського автотранспорту. До кінця грудня біженці повинні зареєструвати у ньому свої автомобілі.
З 1 січня 2024 року проїзд чеськими дорогами на незареєстрованих авто з українськими номерами вважатиметься порушенням. Передбачений штраф до 30 тис. крон (понад €1200) Поліцейські зможуть виписати його просто на місці без адміністративного розгляду.
Зареєструвати авто можна у будь-якому муніципалітеті з розширеною юрисдикцією. Плату не будуть стягувати. При реєстрації авто власник має вказати адресу свого проживання в Чехії.
“Новий захід запроваджується в основному для забезпечення виконання покарань за порушення правил дорожнього руху, зокрема, для ефективного стягнення штрафів за перевищення швидкості або неправильне паркування”, – йдеться в повідомленні.
Реєструвати авто мають не лише власники, а й на люди, що користуються транспортом на законних підставах.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: