Сьогодні, 23 листопада, в Ізмаїльському районі вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Керівництво міста та району, депутати, військовослужбовці, освітяни та місцеві жителі долучились до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті».

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять невинно убієнних жертв Голодоморів.

Наш святий обов’язок пам’ятати тих, кого вбив голодом більшовицький режим та підтримувати сучасних захисників, які протистоять путінському геноциду. Саме національна пам’ять робить нас згуртованішими й надає сил для подальшого спротиву!

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: