Кількість загиблих внаслідок ворожої атаки на Одесу, що сталася 23 травня, знову зросла.
Про це повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
«На жаль, від отриманих поранень у лікарні помер 41-річний чоловік. Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким…» – зазначив очільник ОВА.
Нагадаємо, під час учорашньої атаки російські війська завдали ударів по цивільній інфраструктурі міста. В результаті обстрілу були загиблі та постраждалі, пошкоджено будівлі, виникли пожежі. На місцях подій працювали рятувальники та медики.
Оперативні служби продовжують роботу з ліквідації наслідків атаки. Інформація щодо постраждалих уточнюється.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: