При в’їзді в Одесу на Київському шосе вчора сталася аварія, в якій постраждали мати та її маленька дитина, які є жітельками Болградського району.
Поліцейськими встановлено, що 37-річний водій автомобіля «Volvo» наїхав на жінку віком 33-х та дитину семи років, коли вони перетинали проїжджу частину дороги на перехресті.
Потерпілих забрала «швидка». Травми, отримані жінкою виявилися смертельними, вона померла в лікарні. В її доньки черепно-мозкова травма та забійні рани, вона перебуває на стаціонарному лікуванні в медичному закладі.
Водія перевірили на вміст алкоголю в організмі – він був тверезий. Поліцейські розпочали провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Для встановлення всіх обставин події буде проведена низка експертиз.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: