У ніч на 13 лютого російські війська здійснили масовану атаку ударними безпілотниками по Ізмаїльському району.

Українські сили ППО відпрацьовували по ворожих дронах, однак внаслідок обстрілу постраждала місцева мешканка.

Як повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер, у результаті атаки пошкоджено припортову інфраструктуру та недіючий навчальний заклад. На місцях влучань спалахнули пожежі, які оперативно ліквідували рятувальники ДСНС.

Також уламками було пошкоджено автомобіль, у якому перебувала жінка. Вона отримала уламкове поранення стегна та у стані середнього ступеня важкості була госпіталізована до лікарні. Медики надають їй необхідну допомогу.

На місці працюють правоохоронці та екстрені служби, які документують наслідки чергового воєнного злочину Росії проти мирного населення Одещини.

«Дякую всім, хто під час атаки перебував у безпечних місцях. Ваше життя та здоров’я – найголовніша цінність!» – наголосив Олег Кіпер.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: