На Одещині правоохоронці повідомили про підозру директору будівельної компанії, якого викрили у привласненні бюджетних коштів, виділених на реконструкцію казарми під житло для військовослужбовців.

За даними слідства, Південне управління капітального будівництва Міністерства оборони України уклало договір із приватною будівельною компанією на реконструкцію двоповерхової казарми у 39-квартирний житловий будинок для військових ЗСУ та їхніх родин.

Однак 47-річний директор підприємства, за версією слідства, вирішив заволодіти частиною державних коштів. Упродовж 2017–2020 років він вносив до офіційної документації неправдиві відомості щодо обсягів виконаних робіт, використаних матеріалів та понесених витрат. Насправді частина робіт не була виконана, а матеріали — не використані.

На підставі цієї документації замовник здійснював оплату. Із загальної суми понад 11 мільйонів гривень підрядник, як встановили слідчі, безпідставно привласнив майже 8,4 мільйона гривень. Отримані кошти він перевів на власні рахунки та рахунки іншої будівельної фірми.

Зловмисника викрили співробітники Управління стратегічних розслідувань в Одеській області спільно зі слідчими обласної поліції.

Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення майна в особливо великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 КК України (службове підроблення).

Йому загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади та конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: