Сьогодні заклади охорони здоров’я Одеської області отримали вісім пересувних рентгенівських діагностичних апаратів «Mobile X-ray MobiEye 700». Обладнання закуплене за кошти спеціального фонду Державного бюджету України на 2022 рік.
Про це повідомили в Одеській ОВА.
Передбачається, що наявність нових пересувних рентген-апаратів дозволить покращити надання медичної допомоги пацієнтам, які цього потребують.
“Наразі триває встановлення та введення в експлуатацію рентгенівських апаратів в Ширяївській, Кодимській та Ренійській міській лікарнях. Також це сучасне обладнання отримали Одеська обласна психіатрична лікарня № 2, Великомихайлівська багатопрофільна лікарня, Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я,
Одеський обласний клінічний медичний центр та Одеський обласний очний шпиталь інвалідів війни” – повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА Наталія Одарій-Захар’єва.



Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: