В Одесі маленька дівчинка випала з вікна квартири на восьмому поверсі. ЇЇ шпиталізували до обласної дитячої клінічної лікарні у важкому стані.

Про це повідомили в Головному управлінні нацполіції Одеської області.

За їхніми даними, дівчинку одного року та одинадцяти місяців разом із чотирирічним братиком мати на деякий час привезла до бабусі. З її слів, вона ненадовго залишила онуків самих та пішла до магазину.

За цей час дівчинка імовірно забралася на підвіконня, сперлася на москітну сітку та випала з вікна. Лікарі діагностували у дитини закриту черепно-мозкову травму голови, струс головного мозку та інші ушкодження тіла.

В поліції додали, що раніше родина не потрапляла у поле зору правоохоронних органів та на обліку соціальних служб не перебувала. Наразі слідчі встановлюють обставини події.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: