На один з одеських пляжів винесло гранатомет ПГ-7С.
Боєприпас знешкодили піротехніки ДСНС. Вони зазначили, що при неправильному поводженні або зіткненні з іншими предметами він міг здетонувати.

“Узбережжя Чорного моря та саме море лишаються небезпечними для відвідування та купання”, — нагадали у повідомленні Одеської ОВА.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: