Ворог продовжує завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі Одеської області.
За наявною інформацією, увечері внаслідок атаки безпілотника було пошкоджено один з об’єктів енергетики.
Попередньо, обійшлося без постраждалих.
На місці події вже працюють усі відповідні служби. Фахівці займаються ліквідацією наслідків удару та оцінкою завданих пошкоджень.
Наразі триває уточнення інформації щодо масштабів руйнувань.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: