Ворог продовжує завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі Одеської області.

За наявною інформацією, увечері внаслідок атаки безпілотника було пошкоджено один з об’єктів енергетики.

Попередньо, обійшлося без постраждалих.

На місці події вже працюють усі відповідні служби. Фахівці займаються ліквідацією наслідків удару та оцінкою завданих пошкоджень.

Наразі триває уточнення інформації щодо масштабів руйнувань.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: