У неділю, 3 березня, чергових охочих покинути рідну країну “заячим” способом було затримано на одній з ділянок україно-молдавського кордону в області. Тепер їх долю буде вирішувати суд.
Як розповіли прикордонники, після «спринтерського забігу» порушники намагались подолати протитранспортний рів. Спустились у нього, а вилізти вже не змогли.
Правоохоронці спостерігали за ними деякий час з повітря, а потім простягли руку допомоги. На затриманих складено адмінпротоколи.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: