В Одесі затримали чоловіка, якого підозрюють у розбійному нападі на 17-річну дівчину. Він проник у будинок одеситки, пригрозив їй ножем та вкрав її мобільний телефон.

Про це 18 листопада повідомили в Головному управлінні Нацполіції Одеської області.

За даними поліції, подія сталась у Хаджибейському районі Одеси. Чоловік, надягнувши маску та рукавички, проник до приватного будинку через незачинені двері, зайшов на кухню та взяв ніж. На шум вийшла дівчина, злякавшись, вона впустила телефон.

“Зловмисник з ножем у руках наблизився до дівчини й наказав їй повернутися до кімнати, в якій вона швидко зачинилася на замок. Після кількох спроб дістатися до неї, одеситка втекла через вікно, а правопорушник підхопив з підлоги її телефон вартістю 2000 гривень і залишив місце злочину”, — йдеться у повідомленні поліції.

Після звернення дівчини, поліцейські знайшли чоловіка, вони виявили у нього вкрадений телефон. Маску затриманий викинув, а рукавички та ніж віддав правоохоронцям. За його словами, смартфон він планував продати.

Чоловіку повідомили про підозру за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України, йому загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Раніше він був судимий за крадіжку.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: