Посадовцю Одеської митниці повідомили про підозру у корупції. Чоловіка затримали після отримання хабаря.

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

За даними слідства, заступник начальника одного з управлінь митниці систематично вимагав гроші за безперешкодне митне оформлення вантажних контейнерів. У СБУ уточнили, що він “занижував” для імпортерів митну вартість продукції.

Щомісяця посадовець проводив через схему майже 100 товарних контейнерів, кожен з яких оцінював у 500 доларів, додали в СБУ. У прокуратурі зазначили, що задокументували, як митник отримав 1500 доларів.

Чоловіку повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі  500 тисяч гривень, а також відсторонили від посади.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: