До узбережжя Одеської області 8 серпня хвилями прибило ще одну морську міну, яку хвилями зірвало з якоря.
Про це повідомили в Оперативному командуванні “Південь”.
Завдяки вчасному реагуванню та відсутності на узбережжі відпочивальників, ніхто не постраждав, загрозу ліквідована шляхом контрольованого підриву Силами оборони.
“Море та узбережжя як і раніше не є безпечною зону відпочинку, дотримуйтесь обмежень, передбачених нормами правового режиму воєнного стану”, – наголошують військові.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: