До узбережжя Одеської області 8 серпня хвилями прибило ще одну морську міну, яку хвилями зірвало з якоря.

Про це повідомили в Оперативному командуванні “Південь”.

Завдяки вчасному реагуванню та відсутності на узбережжі відпочивальників, ніхто не постраждав, загрозу ліквідована шляхом контрольованого підриву Силами оборони.

“Море та узбережжя як і раніше не є безпечною зону відпочинку, дотримуйтесь обмежень, передбачених нормами правового режиму воєнного стану”, – наголошують військові.

 

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: