Російські військові вивели у Чорне море шість кораблів. Серед них чотири носії крилатих ракет, загальний залп яких сягає 22 ракети Калібр. Про це в суботу, 27 січня, повідомили Військово-Морські сили ЗСУ.

“У Чорному морі шість ворожих кораблів, серед яких чотири носії крилатих ракет Калібр, загальний залп до 22 ракет”, – ідеться в повідомленні.

В Азовському морі на бойовому чергуванні перебуває один ворожий корабель.

У Середземному морі два ворожі кораблі, серед яких один носій крилатих ракет Калібр, загальний залп до восьми ракет.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: