Із дитиною все добре, протиправних дій відносно неї не вчинялося.

Сьогодні, 3 вересня, вночі до поліції звернулася 43-річна жителька Мологівської громади та повідомила про зникнення 7-річного сина. Жінка пояснила, що хлопчик увечері після сварки залишив будинок, а самостійні пошуки результатів не дали.

Правоохоронці одразу розпочали пошукові заходи: опитали сусідів, друзів і знайомих зниклого, перевірили місця можливого перебування. Уже за годину поліцейські виявили дитину в товариша.

Хлопчик розповів, що пішов з дому після конфлікту з матір’ю через обмеження у користуванні гаджетом.

За словами т.в.о. начальника Білгород-Дністровського райвідділу поліції Петра Погайдака, родина раніше не потрапляла в поле зору правоохоронців. Поліцейські провели з матір’ю та дитиною профілактичну бесіду, роз’яснили можливі наслідки подібних вчинків та надали рекомендації щодо налагодження довірливих стосунків у сім’ї.

Поліція закликає батьків будувати відкрите спілкування з дітьми і без скандалів встановлювати правила та обмеження. У разі зникнення дітей не зволікайте – одразу телефонуйте на спецлінію 102.

 

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: