В Ізмаїлі триває комплекс профілактичних заходів, спрямованих на підвищення культури дорожнього руху. Інспектори груп швидкого реагування спілкуються з водіями, наголошуючи на неприпустимості керування транспортними засобами у стані сп’яніння.

Як зазначив поліцейський відділу реагування патрульної поліції Ізмаїльського райвідділу Роман Чимшир, з початку року в місті складено вже 240 протоколів за такі правопорушення. Переважна більшість порушників – чоловіки, але трапляються й жінки та підлітки 16–17 років.

«Ми часто фіксуємо випадки керування транспортом у стані сп’яніння. Це одна з головних причин аварій із тяжкими наслідками. Закликаємо водіїв бути свідомими: якщо ви вживали алкоголь – не сідайте за кермо. Навіть незначна доза знижує увагу, реакцію та здатність адекватно оцінювати дорожню ситуацію», – наголосив Роман Чимшир.

Поліцейські також нагадали, що відповідальність за керування у нетверезому стані передбачена статтею 130 КУпАП. Порушникам загрожує штраф від 17 до 51 тисячі гривень, адміністративний арешт або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до десяти років. Крім того, транспортний засіб може бути вилучений і конфіскований.

Якщо ж порушення призведе до ДТП з потерпілими, настає кримінальна відповідальність – до 12 років позбавлення волі з додатковим позбавленням права керувати транспортом.

Правоохоронці вкотре нагадують: дотримання правил дорожнього руху – це запорука безпеки як для водіїв, так і для пішоходів.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: