5 грудня ворог вкотре підступно атакував Одещину, вдаривши ракетами по об’єктах енергетичної інфраструктури. Внаслідок атаки поранення отримали двоє людей. Рятувальники показали, як боролись з вогнем після прильотів.

Пекельні, без перебільшення, фото опублікували на офіційній сторінці ГУ ДСНС в Одеській області.

Нагадаємо, в результаті масованого ракетного удару пошкоджена енергетична інфраструктура Одеської області. Також були влучання в цивільні будинки та об’єкти цивільної інфраструктури.

Через ракетні удари в Одесі призупинено роботу громадського електротранспорту. Також зупинилися всі міські котельні.

 

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: