У Білгороді-Дністровському завершено досудове розслідування щодо двох жителів Мологівської громади, яких обвинувачують у низці грабежів на вулицях райцентру. За даними слідства, зловмисники пограбували п’ятьох перехожих. Наразі обвинувальний акт скеровано до суду. Фігурантам загрожує до 10 років позбавлення волі.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: