У місті Білгород-Дністровський в 16 укриттях запровадили систему автоматичного відкривання дверей під час сигналу “Повітряна тривога”.
Про це повідомив міський голова Віталій Граждан на сторінці у Facebook.
Він зазначив, що планують встановити ще 20 автоматичних замків з дистанційним керуванням, а згодом таку систему хочуть запровадити на входи в усі сховища.
Також він пояснив, як працює система:
“Встановлена система працює наступним чином — відкриття замків спрацьовує в момент, коли в місті лунає попередження “Повітряна тривога”.
Вийти зсередини укриття також легко: достатньо натиснути відповідну кнопку. В кожному укритті розміщено детальну інструкцію користування автоматичною системою відкривання дверей”.
Окрім цього, він зауважив, що укриття обладнанні датчиками руху, що повідомляє про знаходження людей в укритті. Надалі в них планують встановити камерами відеоспостереження.
З міського бюджету на тестування системи й встановлення електронних замків виділили близько 200 тисяч гривень.





Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: