У місті Білгород-Дністровський в 16 укриттях запровадили систему автоматичного відкривання дверей під час сигналу “Повітряна тривога”.

Про це повідомив міський голова Віталій Граждан на сторінці у Facebook.

Він зазначив, що планують встановити ще 20 автоматичних замків з дистанційним керуванням, а згодом таку систему хочуть запровадити на входи в усі сховища.

Також він пояснив, як працює система:

“Встановлена система працює наступним чином — відкриття замків спрацьовує в момент, коли в місті лунає попередження “Повітряна тривога”.

Вийти зсередини укриття також легко: достатньо натиснути відповідну кнопку. В кожному укритті розміщено детальну інструкцію користування автоматичною системою відкривання дверей”.

Окрім цього, він зауважив, що укриття обладнанні датчиками руху, що повідомляє про знаходження людей в укритті. Надалі в них планують встановити камерами відеоспостереження.

З міського бюджету на тестування системи й встановлення електронних замків виділили близько 200 тисяч гривень.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: