6 січня в Україні відзначають Святвечір перед Різдвом за юліанським календарем. Традиційно у це свято українці розповідають та співають колядки, які бувають народно-обрядовими та релігійними.
Душевним та зворушливим виконанням відомої української колядки “Нова радість стала” поділилися військовослужбовці 5-ї Слобожанської бригади. У зруйнованому російською авіабомбою храмі Харкова військові заспівали різдвяну пісню.
“Ми записали відео у храмі Андрія Первозванного, який знаходився на території нашої військової частини. Внаслідок авіаудару історична будівля зазнала пошкоджень. У мирний час у цьому хромі ми співали колядки, святкували Різдво Христове”, – йдеться у повідомленні нацгвардійців.
Військові заспівали колядку у рамках “Вертеп-Фесту”, який проходить у Харкові попри війну.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: