Укрзалізниця продовжує відновлювати онлайн-сервіси після масштабної кібератаки, залучаючи провідних експертів і органи кіберзахисту. Тим часом каси вокзалів працюють у посиленому режимі, забезпечуючи продаж квитків для пасажирів.
Після масштабної кібератаки команди Укрзалізниці разом із провідними фахівцями цілодобово працюють над відновленням онлайн-сервісів.
У безпечному середовищі вже розгорнуто резервну інфраструктуру, проводиться діагностика бекапів і перевірка критично важливих систем, щоб виключити ймовірність повторного ураження.
До ліквідації наслідків кібератаки долучилися Кібердепартамент СБУ, Державний центр кіберзахисту, урядова команда CERT-UA при Держспецзв’язку, а також українські та міжнародні експерти. Окрему підтримку надала ІТ-команда Київстар, яка нещодавно вже проходила відновлення після масштабної кібератаки.
Попри технічні труднощі, рух поїздів триває без змін. Водночас через тимчасове відключення онлайн-продажу квитків Укрзалізниця розширила графік роботи кас на вокзалах. Наприклад, у Києві замість звичних 8 працює 18 кас, щоб забезпечити всіх пасажирів квитками.
Компанія запевняє, що робить усе можливе для якнайшвидшого відновлення цифрових сервісів і просить пасажирів з розумінням поставитися до ситуації.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: