З 22 по 24 червня в Ізмаїлі, на тенісних кортах на вулиці Клушина, відбулась Першість міста з з тенісу серед юнаків та дівчат 2009-2012 р.н. та 2013 р.н. і молодше.
Організаторами спортивного заходу виступили відділ фізичної культури та спорту Ізмаїльської міської ради та ІДЮСШ.
В змаганнях взяли участь близько 50 юних тенісистів – вихованців ІДЮСШ та тенісного клубу «Фрегат», які були поділені на чотири вікові категорії: хлопчики до 14 років, дівчатка до 14 років, хлопчики до 10 років, дівчатка до 10 років.
У суботу, 24 червня, відбулось підведення підсумків турніру. Нагородження призерів провів заступник міського голови Сергій Лузанов та начальник відділу фізкультури та спорту Тетяна Морій.
Переможці та учасники змагань отримали медалі, кубки та почесні грамоти.



































Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: