В столиці Подунав’я відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України в Одеській області, який проходив за участі заступника керівника офісу президента Олексія Кулеби, представників центральних органів влади, голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера, в.о. начальника Служби та розвитку інфраструктури в Одеській Області Андрія Донченко, а також представників територіальних громад Одеської області.

Під час наради розглянуто низку критично важливих питань Одещини. Зокрема, питання розширення можливостей реалізації зернової ініціативи, в тому числі і в розрізі розвитку автодороги М-15 Одеса – Рені ( на м.Бухарест); захисту об’єктів критичної інфраструктури; продовольчої безпеки; стану підготовки до опалювального сезону; відродження економічного потенціалу області.

Керівник Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області Андрій Донченко розповів про поточний стан та проблемні питання логістичних маршрутів Бессарабії, про основну транспортну магістраль Одещини – автодорогу М-15 Одеса – Рені ( на м.Бухарест). Крім того, був представлений план розвитку автомобільної дороги М-15, що включає в себе низку об’єктів з реконструкції, будівництва та капітального ремонту, що значно покращить пропускну спроможність та інтенсивність руху на основному логістичному “коридорі” півдня країни.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: