В Одесі чоловік під час побачення скоїв на жінку розбійний напад.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Після знайомства в Інтернеті, 35-річна жінка запросила кавалера до себе додому. Згодом гість пригрозив їй ножем та наказав віддати всі золоті прикраси. Потерпіла спробувала дати відсіч зловмиснику, однак він кілька разів ударив її, а тоді зірвав з неї два ланцюжки і втік.

Правоохоронці затримали зловмисника та повернули жінці крадене.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: