В Одесі скерували до суду справу керівника одного з підрозділів Одеської ОВА, який розробив схему привласнення бюджетних коштів під час будівництва шістьох амбулаторій сімейної медицини за урядовою програмою “Велике будівництво”.

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

За даними слідства, до своєї схеми посадовець залучив ще п’ятьох знайомих, у тому числі двох екскерівників одного з управлінь Одеської облдержадміністрації. Для участі в тендері організатор використав підприємство одного зі співучасників.

Після отримання підприємством авансових платежів на роботи, підозрювані їх більшою мірою привласнили. Вони надали до Управління ОВА сфальсифіковані акти виконаних робіт, завищивши їхній обсяг на понад 7,5 млн гривень.Частину коштів співучасники легалізували шляхом придбання нового автомобілю.

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинної схеми та чотирьох його співучасників відразу за чотирма статтями: ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 209 КК України. Одного з членів угруповання оголосили у розшук.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: