В Одесі правоохоронці розслідують факт жорстокого поводження з тваринами в одному із закладів у центрі міста, який позиціонував себе як кафе кототерапії. Про неналежні умови утримання тварин поліцейські дізналися зі звернення представників громадськості.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: