В Одесі розпочато кримінальне провадження через загибель тварин у кафе кототерапії
6 місяців назад
6 хвилин читання
В Одесі правоохоронці розслідують факт жорстокого поводження з тваринами в одному із закладів у центрі міста, який позиціонував себе як кафе кототерапії. Про неналежні умови утримання тварин поліцейські дізналися зі звернення представників громадськості.
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: