Трагічний інцидент стався в одному з населених пунктів Одеського району. Правоохоронці отримали повідомлення від медиків про загибель трьох дітей.
Попередньо встановлено, що двоє дівчаток, віком 3 і 5 років, та їхній 7-річний брат перебували вдома, коли мати займалася домашніми справами. За невідомих обставин діти вжили речовину, яка могла викликати важке отруєння.
30-річна жінка, помітивши, що дітям стало зле, одразу викликала медиків. Лікарі діагностували у дітей отруєння невідомою речовиною та намагалися врятувати їх життя, але, на жаль, це не вдалося.
За фактом трагедії слідчі відкрили кримінальне провадження за кількома статтями Кримінального кодексу України, зокрема:
- п. 2 ч. 2 ст. 115 («умисне вбивство» з приміткою «нещасний випадок»),
- ст. 166 («злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або підопічним»),
- ч. 1 ст. 321 («незаконне поводження з отруйними чи сильнодіючими речовинами»).
На місце події направлено криміналістичну лабораторію та слідчих спеціалізованого відділу ГУНП в Одеській області. Правоохоронці проводять огляд, збирають докази та встановлюють усі обставини цієї трагічної події.
Розслідування триває.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: