Через шторм мінна небезпека на Одещині є підвищеною. Про це повідомив речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук за інформацією військових
Також він зазначив, що у регіоні обстановка спокійна та повністю контрольована. Обстрілів не було.
“В морі штормить: такі погодні умови підвищують мінну небезпеку. Ворожі вибухонебезпечні предмети можуть дрейфувати вздовж узбережжя. Також існує загроза детонації мін та викидання на берег”, – попередив Сергій Братчук.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: