Енергетики змогли відновити електропостачання міста Вилкове, підключивши його до тимчасової мережі. Роботи виконувалися в складних умовах і вимагали нестандартних технічних рішень.
Як повідомили енергетики, завдяки винахідливості фахівців та їхній наполегливій праці вдалося реалізувати тимчасову схему живлення, що дозволило повернути електроенергію мешканцям міста.
У проведенні робіт були задіяні працівники енергетичної компанії ДТЕК та рятувальники ДСНС, які забезпечували виконання аварійно-відновлювальних заходів у надзвичайних умовах.
Фахівці продовжують працювати над стабілізацією енергопостачання та відновленням штатної роботи мережі.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: